Szkolenia

Szkolenia odbywają się na terenie ośrodka sportowego w Zabrzu przy ul. Jaskółczej 40, w miejscu dawnego kąpieliska „Janek”.

Wejście na teren ośrodka bezpośrednio od ul. Jaskółczej boczną bramą z naszym logo. Teren jest ogrodzony i oświetlony.
Zajęcia prowadzone są w małych grupach przez trenera-behawiorystę. Metody szkolenia i formy pracy dostosowujemy do potrzeb i możliwości piesków. Oferujemy również zajęcia indywidualne na terenie ośrodka lub w miejscu zamieszkania psa.

Prowadzimy następujące rodzaje szkoleń:

 • psie przedszkole dla piesków do 4 – 7 miesiąca;
 • posłuszeństwo – pies towarzyszący dla psiej młodzieży i psów dorosłych;
 • obrona dla psów, które ukończyły szkolenie z posłuszeństwa.
 • praca węchowa

Pracujemy również z pieskami wymagającymi pomocy w zakresie negatywnych zachowań takich jak: różnego rodzaje lęki, nadmierna pobudliwość, agresja. Zajęcia prowadzone są indywidualnie.

  Piotrek
  Piotrek
  2023-07-19
  Świetne miejsce dla psiaków. Doskonała opieka. Polecam.
  Юлия Лисецкая
  Юлия Лисецкая
  2023-07-14
  Неймовірне місце. Щиро вдячна за піклування за моїм хвостиком
  Hikaryu “Hikaryu”
  Hikaryu “Hikaryu”
  2023-07-05
  Cywil K9 [Hotel] - Najlepsze wakacje dla naszego psa! Chciałbym podzielić się moją niezwykle pozytywną opinią na temat hotelu dla psów Cywil K9 w Zabrzu. Zdecydowanie jest to miejsce, które przekroczyło wszystkie moje oczekiwania. Odczuwałem wielki spokój, gdy mój pies przebywał pod opieką Pana Andrzeja w swoim hotelu. Otrzymywałem regularne fotorelacje, które pokazywały, że mój pies jest nie tylko bezpieczny, ale także niezwykle szczęśliwy i zadowolony - prawdziwe psie wakacje! Co więcej, mój pies miał zapewniony aktywny, zdrowy styl życia podczas pobytu w hotelu. Ruch i zabawa były codzienną rutyną, co było wyraźnie widoczne na zdjęciach, które otrzymywałem. Niezwykle doceniam też dodatkowe usługi oferowane przez hotel. Możliwość wyczesania psa, dostępna za przystępną opłatą, to coś, co nie jest tak powszechne w innych hotelach dla psów i co stanowiło dla mnie duże ułatwienie zwłaszcza, że czesanie dużego psa (Owczarek Szwajcarski) nie należy do najłatwiejszych zadań. Widoczne było, że mój pies wrócił do domu szczęśliwy, zadowolony i wypoczęty, jak po prawdziwych wakacjach. Cenię sobie profesjonalizm, zaangażowanie i troskę o dobrostan zwierząt wykazane przez personel hotelu Cywil K9. Na pewno skorzystamy z ich usług ponownie.
  Grzegorz Raszka
  Grzegorz Raszka
  2023-07-04
  Najlepszy hotel dla psów, właściciel zaangażowany i profesjonalny. Szczerze polecam.